Wkrótce niebo rozdzieli się i Ogień Ducha Świętego znajdzie się nad wami

////Wkrótce niebo rozdzieli się i Ogień Ducha Świętego znajdzie się nad wami

Wkrótce niebo rozdzieli się i Ogień Ducha Świętego znajdzie się nad wami

Orędzie nr 1325 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa, 4 lutego 2015, godz. 20.06

Moja szczerze umiłowana córko, ogromna jest w tym czasie nienawiść do wszystkich dobrych rzeczy, które pochodzą od Boga, włącznie z Jego Świętym Słowem. Miłość w sercu człowieka, która w sposób naturalny jest obecna w duszy każdego dziecka przychodzącego na świat, oziębła w sercach ludzkości.

Dobroczynność i miłość wzajemna uleciała i jak przepowiedziano, człowiek zwróci się przeciwko swojemu bratu, siostrze, ojcu, matce i bliźniemu, gdy ostateczna bitwa o dusze sięgnie zenitu. Dobrzy, cisi i pokorni będą deptani, a złośliwcy o duszach pozbawionych miłości, będą tyranizowali tych, którzy ośmielą się mówić Prawdę.

Mój Ojciec, z którego Świętego Rozkazu przemawiam do świata, polecił Mi wydać to ostrzeżenie. Przygotujcie się na spotkanie ze Mną, gdyż wkrótce niebo rozdzieli się i Ogień Ducha Świętego znajdzie się nad wami. Ci o wrażliwych sercach, których dusze są pełne miłości do innych zostaną nagrodzeni Darami, które tego dnia Ja przyniosę ze sobą. Do pozostałych mówię to. Za każde nikczemne działanie, słowo lub uczynek, którego się dopuściliście wobec innych i za ból, który im zadaliście, doświadczycie bólu waszych nieprawości, tak jak są one widziane Moimi Oczami. Ponieważ tak wielu będzie w szoku, gdy zobaczą stan swoich dusz, proszę, abyście się nie lękali. Po prostu zaufajcie Mojemu Miłosierdziu. Nie przychodzę, by was karać czy sądzić, ale by obudzić w was miłość do Mnie, którą utraciliście.

Przyjdźcie wszyscy, gdyż czas Interwencji Boga jest bliski, a tym, którzy przygotują swoje dusze, poprzez akt pojednania i Spowiedzi, oszczędzony będzie ból oczyszczenia.

Wasz Jezus

By | 2018-04-30T16:11:28+00:00 Luty 25th, 2015|2015, Luty, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment