Tylko tyle mogę wam ujawnić zanim oddzielę owce od kozłów

////Tylko tyle mogę wam ujawnić zanim oddzielę owce od kozłów

Tylko tyle mogę wam ujawnić zanim oddzielę owce od kozłów

Orędzie nr 1329 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa, 11 lutego 2015, godz. 15.16

Moja szczerze umiłowana córko, tak wielu pluło Mi w Twarz, przeklinało Mnie i odrzucało Mnie podczas Mojego Czasu na ziemi i robią to do dziś dnia.

Każdy Dar, który został dany ludzkości poprzez widzących, wizjonerów i proroków od Boga, został przez większość odrzucony. Wkrótce trudno będzie człowiekowi znaleźć Płomień Prawdy, choćby nawet go poszukiwał. Moi wrogowie będą się radowali i świętowali, gdy Moi Świadkowie w świecie zostaną powaleni na ziemię i podeptani. O, jak niewdzięczne są zimne serca ludzi i jak mało miłości mają dla Mnie.

Moja kara jest nieuchronna i oddzielę tych, których miłość do Mnie pozostaje żywa, od dusz, które Mnie odrzucają. Moja Interwencja będzie szybka i biada człowiekowi, który Mnie przeklina, ponieważ odetnę go od wnętrza Mojego Najświętszego Serca i zostanie pozostawiony pośród bestii, które wędrują po ziemi szukając dusz, których pożądają, by je zniszczyć.

Dziś wasz Pan przemówił i dziś jest ten dzień, gdy rozpoczynają się zmiany, tak jak przepowiedziano. Moje Miłosierdzie popłynie do was wielkimi strumieniami, ale potem wybierzecie swój własny los. Ci, którzy pozwolili, aby nienawiść jątrzyła się w ich duszach, odrzucą Mnie całkowicie. Ci z oziębłymi duszami nie będą mieli Łask, by pozostać Mi wiernymi i oni też Mnie odrzucą.

Dałem wam Słowo, Prawdę, i wielu przeklina Mnie z tego powodu. Tylko tyle mogę wam dać przed tym Wielkim Dniem. A więc, weźcie to, co wam daję i pamiętajcie każde Słowo, gdyż Mój Czas jest bliski i tylko tyle mogę wam ujawnić, zanim oddzielę owce od kozłów.

Ci z was, którzy Mnie przeklinają, będą przeklęci. Ci, którzy wierzą we Mnie, będą mieli Życie Wieczne. Gdy będziecie cierpieli w Moje Imię, wywyższę was w Moim Królestwie, które nadchodzi.

Nadchodzi Dzień Pierwszego Zmartwychwstania i ci, którzy Mnie nie przyjmują zostaną odrzuceni na wieczność. Mój gniew jest obecnie wielki, a gdybyście mogli zobaczyć jak zszarzałe i ściemniałe są dusze tych, których serca są letnie, to byście się popłakali. Niestety, większość dusz pozostaje w ciemności i jeśli byście to zobaczyli, umarlibyście z powodu wstrząsu – taki jest stan dusz ludzkości.

Wasz Jezus

By | 2018-04-30T16:12:25+00:00 Luty 25th, 2015|2015, Luty, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment