Matka Zbawienia: Odwagi, moje drogie dzieci, wszystko jest w Rękach mojego Syna

////Matka Zbawienia: Odwagi, moje drogie dzieci, wszystko jest w Rękach mojego Syna

Matka Zbawienia: Odwagi, moje drogie dzieci, wszystko jest w Rękach mojego Syna

Orędzie nr 1332 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano wtorek, 17 lutego 2015, godz. 17.00

Moje drogie dzieci, otrzymaliście Modlitwy, Dary i zbroję, aby posuwać się do przodu w przygotowaniach do Powtórnego Przyjścia mojego Drogiego Syna, Jezusa Chrystusa.

Jego Reszta została utworzona i nadal będzie rosła na całym świecie, aby dusze mogły zostać uratowane. W czasach, które są przed wami, Reszta Boga w każdym zakątku świata zachowa Prawdę Jego Świętego Słowa. Reszta pobłogosławiona łaską Ducha Świętego poprzez swoje modlitwy i ofiary, złagodzi gniew Boga, gdy Wielki Dzień Pański zstąpi na świat.

Nigdy nie zapominajcie, że Bóg kocha wszystkich i ze względu na opozycję, która będzie okazywana dzieciom Bożym, nie będzie wam łatwo pozostać wiernymi Słowu.

Reszta Boga, bez względu na wyznanie czy przynależność narodową, zjednoczy się w nadchodzących dniach, gdy wszystkie wzmianki o Świętym Słowie będą tłumione. Bóg kontaktuje się z wami przez tę Misję, kiedy potrzebujecie pocieszenia, aby mógł wylać na was Łaski potrzebne do podtrzymania waszej wiary.

Odwagi, moje drogie dzieci, wszystko jest w Rękach mojego Syna, Który poszukuje każdej duszy, łącznie z najbardziej zatwardziałymi. Moja miłość do was wszystkich jest wieczna i pragnę, abyście skorzystali z każdego Daru otrzymanego dzięki Świętym Ewangeliom i dzięki tym Orędziom, by ratować dusze.

Bóg nigdy nie opuści swojej Reszty, a dzięki waszym grupom modlitewnym oraz wszystkim innym grupom modlitewnym, które wywodzą się z mojego komunikowania ze światem, za pośrednictwem innych misji, dusze mogą zostać uratowane.

Pocieszajcie się wzajemnie w czasach duchowych prób, a Bóg poprowadzi was na każdym etapie tej drogi. Ja, Matka Zbawienia, pozostanę waszą opiekunką i będę odpowiadała na każdą prośbę, którą do mnie skierujecie. Pozostanę u waszego boku aż do dnia, gdy mój Syn powróci, by odzyskać swoje Królestwo na ziemi.

Dziękuję, że odpowiedzieliście z wiarą, nadzieją i ufnością na moje wezwanie i wezwanie mojego Syna.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

By | 2018-04-30T16:13:00+00:00 Marzec 14th, 2015|2015, Luty, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment