Ja Jestem Miłością. Ja Jestem Bogiem. To jest jedno i to samo

////Ja Jestem Miłością. Ja Jestem Bogiem. To jest jedno i to samo

Ja Jestem Miłością. Ja Jestem Bogiem. To jest jedno i to samo

Orędzie nr 824 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa, 19 czerwca 2013, godz. 3.00

Moja szczerze umiłowana córko, moje pragnienie uformowania rdzenia Mojej Armii na Ziemi spełnia się w tym czasie. Jak z rozrzuconych malutkich żołędzi, wyrastają wielkie dęby, tak z nich, rozproszonych  wszędzie, rozrośnie się i rozprzestrzeni Moja Armia.

Moja córko, fundament jest ważną częścią. Jest z nim podobnie jak z dzieckiem, które kształtuje się w łonie matki i potrzeba czasu i szczególnej troski, aby zapewnić mu dobry stan zdrowia z pożywienia z łożyska. Będzie ono rosło powoli, ale doskonale, w końcu zostanie wyprawione z łona matki i będzie gotowe żyć życiem określonym dla niego przez Mojego Ojca.

Narodziny Mojej Armii Reszty będą identyczne. Nastąpią wielkie przygotowania zanim będzie gotowa zająć swoje miejsce w świecie i dzięki jej solidnemu fundamentowi, dusze, które są budulcem splotą się w jedno, aby uformować potężną Armię. Wtedy ta Armia natychmiast się rozszerzy oraz rozrośnie wszędzie z taką siłą, że będzie ją trudno zignorować. Ci, którzy należą do Mojej Armii Reszty będą pozbawieni  ego, dumy i potrzeby uciekania się do naukowej oceny Mojego Słowa, której będą żądali od nich, aby dowiedli Prawdy Bożej.

Nauka jest Darem od Boga, jednak nauka nie potrafi wyjaśnić Tajemnicy Boga. Tak więc ci, którzy potrzebują wygodnych logicznych wyjaśnień w jaki sposób porozumiewam się z dziećmi Bożymi na Ziemi w tym czasie, będą rozczarowani. Nie ma odpowiedzi, która by ich zaspokoiła.

Jednym z największych Darów danych człowiekowi jest miłość. Miłość nie może zostać naukowo wyjaśniona czy udowodniona, gdyż pochodzi ona od Ducha Bożego. Jest on obecny w każdym z was. Odczuwacie go. Jest to więź, która łączy ludzkość i której moc zła nie może osłabić.

Ja Jestem Miłością. Ja Jestem Bogiem. To jest jedno i to samo. Bez miłości nie mielibyście życia. Miłość zjednoczy was, wzmocni was, będzie trzymać was razem. Miłość pomoże wam przyprowadzić do Mnie dusze.

Wasz Jezus

By | 2018-04-26T19:28:18+00:00 Lipiec 20th, 2014|2013, Czerwiec, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment