Matka Zbawienia: Pozwólcie mi nieść miłość i pocieszenie strapionym

////Matka Zbawienia: Pozwólcie mi nieść miłość i pocieszenie strapionym

Matka Zbawienia: Pozwólcie mi nieść miłość i pocieszenie strapionym

Orędzie nr 1273 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa, 19 listopada 2014, godz. 14.47

Moje dziecko, pozwólcie mi nieść miłość i pocieszenie strapionym, a zwłaszcza tym, którzy cierpią z na straszne choroby.

Przynoszę wam wielkie Błogosławieństwa od mojego umiłowanego Syna, który pragnie dotrzeć do tych, którzy cierpią w ten sposób. On pomoże wam, którzy jesteście zniszczeni przez cierpienia fizyczne, napełniając was swoją Świętą Obecnością. On was prosi, abyście zwrócili się do Niego w godzinie potrzeby i błagali Go, aby przyniósł wam pokój i spokój.

Proszę, poproście mojego Syna, aby wziął was w swoje Ramiona i uchronił was przed waszym bólem. Poproście Go, aby zabrał wasze cierpienie na swoje Ramiona i On wam pomoże. Mój Syn będzie interweniował na wiele sposobów, aby udowodnić światu, że mówi do was przez te orędzia.

Mój Syn odpowie tym wszystkim, którzy proszą o uzdrowienie duszy, jak i ciała i którzy odmawiają Modlitwę Krucjaty (94), przez tych, których wybrał, aby wypełniali Jego Świętą Wolę.

Nigdy nie wolno wam tracić nadziei, ponieważ kiedy całkowicie ufacie mojemu Synowi, On zawsze odpowie na wasze wołania o pomoc.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

 

Modlitwa Krucjaty (94) O uleczenie ciała, umysłu i duszy

O drogi Jezu, padam przed Tobą, znużony, chory, w bólu i z tęsknotą za usłyszeniem Twojego Głosu. 

Niech dotknie mnie Twoja Boska Obecność, aby mój umysł, ciało i dusza zostały zalane Twoim Boskim Światłem.

Wierzę w Twoje Miłosierdzie.

Oddaję Tobie całkowicie mój ból i cierpienie i proszę o łaskę zaufania Ci, abyś wyleczył mnie z tego bólu i ciemności, bym ponownie był zdrowy i mógł kroczyć Drogą Prawdy i pozwolił Ci prowadzić mnie do życia w Nowym Raju.

Amen.

By | 2018-04-30T15:53:02+00:00 Listopad 30th, 2014|2014, Listopad, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment