Kiedy nadejdzie czas, aby bestia ujawnił antychrysta, będą widoczne wielkie znaki

////Kiedy nadejdzie czas, aby bestia ujawnił antychrysta, będą widoczne wielkie znaki

Kiedy nadejdzie czas, aby bestia ujawnił antychrysta, będą widoczne wielkie znaki

Orędzie nr 802 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano wtorek, 21 maja 2013, godz. 16.30

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy nadejdzie czas, aby bestia ujawnił antychrysta, będą widoczne wielkie znaki. Grzmoty, jakich nigdy dotąd nie słyszano, będą doświadczane w wielu częściach świata, ale w szczególności tam, gdzie urodził się antychryst.

Do tego czasu Mój Duch Święty zostanie wylany na Moich wyznawców we wszystkich Moich Kościołach chrześcijańskich, aby zapewnić ich gotowość. Oni wraz z Moimi uczniami z tej Misji, będą stanowić Kościół Reszty. Ich moc będzie wielka, a ci z Pieczęcią Boga Żywego nie doznają żadnej krzywdy. Ich moc będzie pochodziła z Modlitw przekazanych im przez Moją Matkę i z Modlitw Krucjaty.

Antychryst rozpocznie swoje panowanie łagodnie. Nikt nie będzie podejrzewał jego intencji, ponieważ pewnego rodzaju pokój zstąpi na Ziemię. Bardzo ważne jest, abyście w tym czasie, Moja Armio Reszty, zbierała się w Grupach Modlitewnych. Uroczyście obiecuję, że te Modlitwy złagodzą wiele straszliwych czynów, których on, antychryst, dopuści się wobec narodów z czterech krańców Ziemi.

Udzielę ulg tym wszystkim narodom, w których będą założone Grupy Modlitewne. Przez wasze oddanie się Mnie, waszemu Ukochanemu Jezusowi, uratuję dusze i wyleję więcej Darów na ludzkość, aby ochronić Boże dzieci przed cierpieniem, które knuje bestia.

Ufajcie mi. Zachowujcie pokój, mając świadomość, że jesteście prowadzeni i chronieni.

Wasz Jezus

By | 2018-04-26T19:17:23+00:00 Lipiec 20th, 2014|2013, Maj, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment