Bóg Ojciec: Kiedy Mój Syn zostanie uznany za grzesznika, wiedzcie, że jest to największe bluźnierstwo

////Bóg Ojciec: Kiedy Mój Syn zostanie uznany za grzesznika, wiedzcie, że jest to największe bluźnierstwo

Bóg Ojciec: Kiedy Mój Syn zostanie uznany za grzesznika, wiedzcie, że jest to największe bluźnierstwo

Orędzie nr 826 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano niedziela, 23 czerwca 2013, godz. 18.18

Moja najdroższa córko, w jaki sposób rodzice zareagowaliby, gdyby wiedzieli, że ich dzieciom zagraża śmierć? Czyż nie walczyliby ze wszystkich sił, aby uratować je od nieszczęścia? Dlatego właśnie teraz będę interweniował na świecie zalecając Mojemu Synowi głoszenie Prawdy, by uratować życie Moich dzieci.

To właśnie małe rzeczy w życiu wywołują w świecie wielkie następstwa. Pszczoły, których zachowanie się zmienia i miejsca, w których pyłek nie może powstać, będą miały bezpośredni wpływ na życie, które istnieje na Ziemi. To właśnie dzięki Kościołowi Mojego Syna na Ziemi życie duszy może być zachowane. Bez Prawdy, Kościół Mojego Syna nie może podtrzymywać życia. Zatem, jeśli kłamstwa przenikną przez mury Kościoła, bez Mojej ingerencji, będzie to miało wpływ na życie duszy.

Kiedy Kościół obróci się przeciwko Temu, Który go stworzył, to życie będzie zniszczone. Ta plaga będzie miała bezpośredni wpływ na cały świat, łącznie z tymi, którzy nie wierzą w przyszłe życie. Wpłynie to nawet na tych z innych religii, które nie pochodzą ode Mnie. Gdy kłamstwa opanują Mistyczne Ciało Mojego Syna, Jezusa Chrystusa na Ziemi, spowodują chorobę. Jeśli choroba nie zostanie opanowana, doprowadzi do śmierci. Dlatego też, jako Bóg Ojciec wszelkiego stworzenia, nie będę stał bezczynnie i nie pozwolę Moim wrogom zniszczyć dusz Moich dzieci.

Kiedy będziecie mieli do czynienia z kłamstwami, to będą one wypływać z ust kłamców w chaotycznej zbieraninie bzdur. Kłamstwa, które już się rozpoczęły, są formułowane w pokornych słowach, ale ukrywają największe kłamstwa przeciwko Prawdziwej doktrynie Kościoła. Poznajcie czym w rzeczywistości są – podsuwa się je, by nakłonić was do popełnienia grzechu. Kiedy Mój Syn zostanie uznany za grzesznika, wiedzcie, że jest to największe bluźnierstwo, gdyż to jest niemożliwe.

Wysłałem Mojego Syna, jako człowieka w ciele, tak jak wy wszyscy, z jednym wyjątkiem. On urodził się bez grzechu, dlatego nie był zdolny do popełnienia go. Każdy, kto posługuje się Prawdą, a następnie przeinacza ją, aby wprowadzić nowe znaczenie Ukrzyżowania Mojego Umiłowanego Syna, jest kłamcą. Taki nie pochodzi ode Mnie i jest wrogiem Mojego Syna.

Zobaczcie teraz, Moje małe dzieci, jak bestia i demony, które wysłał, by odciągnąć was ode Mnie, grasują wśród was. Musicie być silni. Zawsze musicie pamiętać o tym, że Mój Syn dał wam Prawdę, gdy chodził po Ziemi i kiedy umarł za wasze grzechy. Poświęcił swoje Ciało, by was odkupić, ale nigdy nie stał się grzesznikiem, ponieważ nie jest On jednym z was.

Musicie pozostać wierni Mojemu Słowu i Nauczaniu Mojego Syna. Jeśli tego nie zrobicie, będziecie namawiani do przyjęcia kłamstw, które nie przyniosą wam nic innego oprócz wiecznego cierpienia.

Wasz Umiłowany Ojciec

Bóg Najwyższy

By | 2018-04-26T19:29:00+00:00 Lipiec 20th, 2014|2013, Czerwiec, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment