Matka Zbawienia do kapłanów: By zachować wierność wobec Kościoła mojego Syna na Ziemi, musicie być przygotowani na to, by paść Jego owce

////Matka Zbawienia do kapłanów: By zachować wierność wobec Kościoła mojego Syna na Ziemi, musicie być przygotowani na to, by paść Jego owce

Matka Zbawienia do kapłanów: By zachować wierność wobec Kościoła mojego Syna na Ziemi, musicie być przygotowani na to, by paść Jego owce

Orędzie nr 922 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano poniedziałek, 23 września 2013, godz. 13.30

Moje dziecko, wiele znaków z Nieba będzie można zobaczyć na dachach kościołów Mojego Syna, kiedy wprowadzone zostaną ostateczne zmiany w Liturgii Mszy Świętej. Wszyscy, którzy mają otwarte oczy, a ich uszy są czujne, będą świadkami Gniewu mojego Syna, który ujawni się w taki sposób, że nie będzie można go nie zauważyć.

Mój Syn obiecał, że da poznać swój Gniew, gdy ci z Jego Kościoła na Ziemi ukrzyżują Go ponownie bezczeszcząc Jego Ciało i Krew podczas sprawowania Świętej Ofiary Mszy. Grzmoty i błyskawice, po których nastąpią wielkie nawałnice, zwalą ludzi z nóg. Przyjdzie więcej powodzi, a kiedy grzechy człowieka będą zmywane, wtedy zaczną oni rozumieć, że są to kary Boże, które On wylewa na ludzkość.

Niewolnicy grzechu – nawet ci, którzy kochają mojego Syna i pozostają wierni Mszy Świętej – nie dostrzegą różnicy, gdy ta obrzydliwość zostanie zaprezentowana. Pamiętajcie, że Msza Święta jest odprawiana dla upamiętnienia śmierci mojego Syna, a podczas niej doświadcza się Prawdziwej Obecności mojego Syna. Wkrótce przestaną honorować Prawdę, a nowa msza stanie się pogańską ceremonią. Ten dzień jest jeszcze przed nami i przyjdzie nagle i niespodziewanie – tak szybko fałszywy prorok przejdzie do działania. Teraz jest czas na przygotowanie. Wszyscy wyświęceni słudzy, którzy pozostają wierni Najświętszej Eucharystii i którzy będą trwali przy Świętym Słowie Bożym, już teraz muszą rozpocząć przygotowania.

By zachować wierność Kościołowi mojego Syna na Ziemi, musicie być przygotowani na to, by karmić Jego owce pokarmem Życia, którym jest Jego Najświętsza Eucharystia. Taki ślub złożyliście Jezusowi Chrystusowi, kiedy powiedzieliście, że będziecie Mu służyli i udzielali Jego Ciała i Krwi poprzez Mszę Świętą wszystkim, którzy pragną zbawienia. Ten ślub należy uszanować aż do ostatniego dnia.

Nie bójcie się nadchodzących czasów, kiedy wrogowie Boga będą próbowali wykorzystać Jego Święte Imię, aby akceptować grzech i sprawić, aby stał się do przyjęcia dla wszystkich, kiedy wszystkich pozbawią Jego Ciała i Krwi. Ale to nie będzie miało znaczenia, jeśli wy nadal będziecie służyć mojemu Synowi tak, jak tylko będziecie potrafili.

Idźcie w pokoju z nadzieją, że wy wszyscy, którzy kochacie mojego Syna zostaniecie pobłogosławieni darem Ducha Świętego, abyście mogli rozpoznać Prawdę.

Wasza Błogosławiona Matka

Matka Zbawienia

By | 2018-04-27T19:43:28+00:00 Lipiec 20th, 2014|2013, Orędzia, Wrzesień|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment