Gdy pogaństwo pochwyci Mój Kościół, będzie to oznaczało ostatni rozdział

////Gdy pogaństwo pochwyci Mój Kościół, będzie to oznaczało ostatni rozdział

Gdy pogaństwo pochwyci Mój Kościół, będzie to oznaczało ostatni rozdział

Orędzie nr 1136 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano sobota, 24 maja 2014, godz. 21.20

Moja szczerze umiłowana córko, główną przyczyną tego, że dzisiaj tak wielu ludzi, a szczególnie młodych, nie chce Mnie znać, jest ich zainteresowanie samym sobą bez reszty. Obsesja na własnym punkcie i pragnienie zaspakajania wyłącznie samego siebie i swoich pożądań, oznacza brak prawdziwej miłości wzajemnej i mało miłości bliźniego w tych duszach. Kiedy oddzielają się od innych w dążeniu do samorealizacji, nie potrafią kochać bliźniego. Gdy nie kochają swojego bliźniego, nie potrafią kochać Mnie.

Oddzielenie od Boga nigdy dotąd nie było tak powszechne. Gdy mało jest w ich sercach miłości, zło znajduje sprzyjające warunki, by się zakorzenić. Kiedy zło już zostanie zasiane w duszach, które stają się łatwym łupem, będzie ono wzrastać i szybko się rozprzestrzeniać. Im bardziej się będzie rozszerzało, tym mniej miłości będzie w duszy i zostanie jej wszczepiona nienawiść do innych. Wkrótce nienawiść, zazdrość, zawiść, chciwość i zachłanność będą wspólnymi cechami, które łączą współczesne społeczeństwo, aż w końcu tak się zsumują, że dusze już niczego nie będą odczuwały. Pustka ducha prowadzi do wielkiego niebezpieczeństwa, gdyż zły duch jest inteligentny i na tym etapie wykorzysta dusze do prowadzenia wojny przeciwko Obecności Boga na świecie. Gdy świat zaczyna mieć obsesję na własnym punkcie i domaga się wszelkiego rodzaju praw, co uzna za ważniejsze od hojnego dawania siebie – to nic dobrego nie może z tego wyniknąć.

Gdy Lucyfer wypowiedział posłuszeństwo Mojemu Ojcu, to właśnie pycha doprowadziła go do upadku. Pycha i miłość własna, gdy wszystko inne znajdzie się na drugim miejscu, doprowadzi do ostatecznego upadku ludzkości. Nieposłuszeństwo Bogu jest w tym czasie powszechne. Tak mało szacunku można zobaczyć dla Jego Przykazań, a to oznacza, że człowiek zbuntuje się przeciw każdemu z Dziesięciu Przykazań. Kiedy Pierwsze Przykazanie zostanie złamane przez Mój Kościół na Ziemi – ostatni bastion dzieci Mojego Ojca  świat doświadczy najgorszej kary od czasu powodzi.

Gdy pogaństwo pochwyci Mój Kościół, będzie to oznaczało ostatni rozdział.

Kiedy dzieci Boga kochają siebie samych i pysznią się przed Nim, On płacze gorzkimi Łzami. Ale kiedy w sercach wszystkich jest On zastępowany przez pogaństwo i fałszywego boga, Jego Gniew będzie niesłychany.

Wasz Jezus

 

By | 2018-04-28T14:59:50+00:00 Lipiec 22nd, 2014|2014, Maj, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment