Matka Zbawienia: Wpływ świeckiego świata przypomina wielką powódź

////Matka Zbawienia: Wpływ świeckiego świata przypomina wielką powódź

Matka Zbawienia: Wpływ świeckiego świata przypomina wielką powódź

Orędzie nr 1320 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano niedziela, 25 stycznia 2015, godz. 14.40

Moje drogie dzieci, Dar rozeznania pochodzi z mocy Ducha Świętego i nie jest tak po prostu rozdawany. Trzeba na niego zapracować. Jest on dawany jedynie tym, którzy pozostają w jedności z Chrystusem i są wolni od wszelkich rozproszeń z powodu pokus stawianych przed nimi przez złego ducha. Zły duch nie może oszukać tych, którzy są pobłogosławieni tym Darem.

Biada człowiekowi, który został oszukany, ponieważ pozwoli poprowadzić się do przyjęcia nieprawdy. Oszustwo pochodzi od samego szatana i od tych, których on opanował. Każdy, kto nie akceptuje istnienia Jezusa Chrystusa przekona się, że prawie niemożliwe będzie przeciwstawienie się oparom szatana, który zaślepi każdego i każdą z was, którzy jesteście winni grzechu pychy, aby was pożreć. Każdy wyświęcony sługa Boży, który błąka się z dala od Prawdy poprowadzi do błędu tych wszystkich, którzy zwracają się do niego o przewodnictwo. Z tego powodu będzie cierpiał wielką karę w Dniu Sądu.

Wpływ świeckiego świata przypomina wielką powódź, a dusze, które pozwolą, aby on zmienił ich pogląd lub opinię o Słowie Bożym utoną. Oszustwo jest narzędziem złego ducha, a jego głównym celem jest zniszczenie Kościoła mojego Syna na ziemi przez zwodzenie tych, którzy są wewnątrz niego. Otwórzcie oczy na nowe zmiany, które zostaną wprowadzone, a które przeklinają Imię Boga.

Nigdy nie wolno wam dopuścić, aby fałszerstwa wpłynęły na to, czego uczył was mój Syn, gdyż mój Syn nigdy nie odejdzie od swojego Słowa Spisanego ani nigdy od niego nie odstąpi. Prawda podtrzyma was podczas prób, które są przed wami i które będą biczowały Kościół mojego Syna na ziemi. Musicie przygotować się na te czasy, gdyż one już prawie nadeszły.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

By | 2018-04-30T16:09:13+00:00 Luty 14th, 2015|2015, Orędzia, Styczeń|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment