Rozpoczął się plan usuwania wszystkich Moich śladów

////Rozpoczął się plan usuwania wszystkich Moich śladów

Rozpoczął się plan usuwania wszystkich Moich śladów

Orędzie nr 1030 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano niedziela, 26 stycznia 2014, godz. 15.00

Moja szczerze umiłowana córko, nigdy nie pozwól, aby poglądy tych ze zgorzkniałymi sercami, którzy są przeciwni temu Dziełu, sprawiły, żebyś miała wątpliwości co do Mojej Misji za dusze.

Jakie to ma znaczenie, gdy ty i Moje umiłowane, wierne dusze, które nie chcą odejść od Słowa Bożego, jesteście odrzucani? Jakie to ma znaczenie, czy wyleją oni swoja pogardę na was czy nie? Ich ludzkie opinie, które zaprzeczają temu Słowu są bez znaczenia w waszym dążeniu do Wiecznego Zbawienia. Kiedy oddajecie Mi chwałę i czcicie Moje Święte Słowo, będziecie kuszeni ze wszystkich stron, aby odwrócić się ode Mnie.

Tak wielu odrzuci tę Misję dopóki straszna prawda nie zaświta nad nimi, gdy będą świadkami bluźnierstw, które wyleją się z ust fałszywego proroka. Kiedy ktoś, kto zaprzecza Istnieniu Trójcy Świętej, ośmiela się nosić szaty arcykapłana pod dachem Mojego Kościoła, a następnie stara się przekonać was, że to, co do tej pory uważaliście za prawdę, już nią nie jest, wtedy rozpoznacie, że zły duch ogarnął Mój Kościół od wewnątrz.

Kiedy otoczą was nowe ideologie i nowe doktryny i kiedy powiedzą wam, że ludzka rasa wymaga obecnie takich zmian, będzie to czas, kiedy przestanie się już odpowiadać na Boże Pragnienia. A gdy utworzone przez człowieka doktryny, pełne błędów i wad, będą głosić, że grzechu już nie ma, to będzie zbliżał się czas, abym zniszczył Moich wrogów, jak zostało to przepowiedziane.

Znacznie więcej z was obudzi się na Prawdę i tę straszliwą hańbę, którą zostanę okryty Ja, Jezus Chrystus w Moim Kościele na Ziemi. Wierni słudzy rozpoznają tę niegodziwość i wielu z nich ucieknie. Ale, gdy nadejdzie czas, że wy wszyscy będziecie musieli dokonać wyboru, niestety wielu opuści Mnie i weźmie udział w pogańskich praktykach.

Rozpoczął się plan usuwania wszystkich Moich śladów. Prawda Mojego Słowa zostanie wygnana z waszych konstytucji i szkół, aż w końcu zostanie ona potępiona wewnątrz Mojego Własnego Kościoła. Ci z was, którzy sądzą, że to nigdy nie będzie mogło się zdarzyć – że Bóg nigdy nie pozwoli te rzeczy – są w błędzie. Te zbrodnie są dozwolone w ostatecznym oczyszczeniu człowieka, przed Moim Powtórnym Przyjściem. Jeśli nie zachowacie czujności, niezależnie od tego, jak bardzo Mnie kochacie, zostaniecie wciągnięci do uczestnictwa w kolejnych uroczystościach, które nie będą oddawały hołdu Bogu. Jeśli one nie będą oddawały Mi czci, to musicie zadać sobie pytanie, dlaczego tak jest? Dlaczego dokonano tych zmian i dlaczego tak szybko? Odpowiedzią jest czas – którego niewiele zostało.

Wyścig o pozyskanie dusz po obu stronach spowoduje zaciętą walkę. Jedna strona będzie przekonywać was do odrzucenia Słowa Bożego na rzecz ohydnych praktyk, które będą czcić szatana. Oszukają nawet tych, którzy są dobrze zaznajomieni z Moim Słowem, gdyż tak sprytnie zostanie im przedstawiona sprawa usunięcia Mnie z Mojego Kościoła. Druga strona będzie cierpiała z powodu swojej wierności, nie tylko wobec tych Orędzi, ale również wobec Prawdziwego Słowa Bożego, danego światu w Księdze Mojego Ojca.

Wasz Jezus

By | 2018-04-27T20:46:10+00:00 Lipiec 21st, 2014|2014, Orędzia, Styczeń|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment