Bóg Ojciec: Jeśli będę musiał zniszczyć miasta, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się zła, zrobię to

////Bóg Ojciec: Jeśli będę musiał zniszczyć miasta, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się zła, zrobię to

Bóg Ojciec: Jeśli będę musiał zniszczyć miasta, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się zła, zrobię to

Orędzie nr 927 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 26 września 2013, godz. 17.55

Moja najdroższa córko, Moja Ręka Sprawiedliwości opadnie na świat i ukarzę tych, którzy krzywdzą Moje dzieci na ciele i duszy. Musicie obawiać się Mojego Gniewu, a także przyjąć Moje Miłosierdzie.

Będę interweniował w waszych narodach, aby powstrzymać nasilenie się wojen i jeśli będę musiał zniszczyć miasta, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się zła, zrobię to. Gdy wielka niegodziwość ludzi rozprzestrzenia się jak wirus, rozpołowię te dusze i powalę je. Jak bardzo oburzają Mnie nikczemne grzechy aborcji, wojny, morderstwa i oszustwa tych, którzy pomagają w rozprzestrzenianiu się grzechu. Teraz za to zapłacą.

Ci na stanowiskach politycznych, którzy sprawują kontrolę nad dostępnością do aborcji, będą pierwszymi, który zostaną ukarani. Spodziewajcie się teraz, że zobaczycie jak będą cierpieć za zbrodnie, które aprobują przede Mną. Te grupy, które knują spadek światowej populacji poprzez aborcję, umrą w męczarniach z Mojej Ręki. Sprawiedliwość zostanie w końcu im wymierzona, gdyż już dłużej nie będę im pozwał na wyrządzanie takiej niegodziwości Moim dzieciom. Ich zuchwałe zapewnienia, że działają w interesie ludzi, zostaną uciszone, ponieważ sami odcięli się teraz ode Mnie i będą mieli mało czasu, aby odkupić swoje dusze.

Ci którzy zostali obarczeni odpowiedzialnością za nauczanie Moich dzieci Prawdy Ewangelii, niech posłuchają tej Obietnicy: Podniosę was, kiedy będziecie mówili Prawdę, ale rzucę was w otchłań, jeśli zbezcześcicie Najświętszą Eucharystię. A gdy kłamcy będą przekonywali was o konieczności zmiany Prawdy i będą was prześladowali, nie będzie niczego innego poza ciemnością, którą rzucę na całą ziemię. Potem będzie płacz i zgrzytanie zębów, ale nikt was nie usłyszy. Nie zobaczycie już nic, ani nie usłyszycie, ale poczujecie ból tych dusz, które zniszczyliście z powodu apostazji, do której się przyczyniliście, poprzez podsycanie jej tak długo, aż objęła ona dusze tych wyświęconych sług, którymi kierowaliście.

Bójcie się Mojego Gniewu, gdyż ześlę go na was nagle, a wtedy będzie dla was za późno. Nigdy nie ujrzycie Mojego Oblicza. Daję wszystkim przywódcom, którzy sprawują władzę nad Moimi Kościołami na ziemi to ostatnie ostrzeżenie.

Zaniechanie obrony Słowa Bożego lub podtrzymania Najświętszej Eucharystii, doprowadzi do śmierci i rozpaczy. Nie dam wam czasu na zniszczenie dusz, które zostały oznakowane przez Moich wrogów.

Wasz Ojciec

Bóg Najwyższy

By | 2018-04-27T19:45:38+00:00 Lipiec 20th, 2014|2013, Orędzia, Wrzesień|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment