Bóg Ojciec: Czekam cierpliwie już od bardzo dawna, aby ponownie zebrać Moje dzieci w Moją Świętą Wolę

////Bóg Ojciec: Czekam cierpliwie już od bardzo dawna, aby ponownie zebrać Moje dzieci w Moją Świętą Wolę

Bóg Ojciec: Czekam cierpliwie już od bardzo dawna, aby ponownie zebrać Moje dzieci w Moją Świętą Wolę

Orędzie nr 1031 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano poniedziałek, 27 stycznia 2014, godz. 17.18

Moja najdroższa córko, tak bardzo się boisz, a przecież jest to niepotrzebne. Kiedy daję światu Dar tej wielkości, robię to z poczucia obowiązku, który rodzi się z Mojej Wielkiej Miłości do wszystkich Moich dzieci.

Ostrzegam was, aby was wszystkich ochronić. Odkrywam wam część siebie w każdym Orędziu, które daję światu. Tobie, Moja córko, ukazuję Moje wielkie pragnienie, by stać się bliskim dla Moich dzieci. Ukazuję wam Moje Współczucie, Radość, Oburzenie, Gniew, Miłość i Miłosierdzie. Dlaczego więc, kiedy kontaktuję się w ten sposób, boicie się Mnie? Nigdy nie powinniście bać się Ojca, Który kocha całe swoje potomstwo, a szczególnie grzeszników, którzy otwarcie bezczeszczą każde Przykazanie dane wam przeze Mnie, by przyciągnąć Ludzkość do Mojej Czułości.

Dzieci, bądźcie gotowe przyjąć Moje Wielkie Miłosierdzie. Otwórzcie swoje serca na przyjęcie Mnie, waszego ukochanego Ojca. Przygotujcie się na powitanie Mnie i wzywajcie Mnie za każdym razem, gdy strach zakrada się do waszych myśli, kiedy próbujecie uporać się z tymi Orędziami. Te Orędzia są wyjątkowe. Przedstawia je światu Trójca Przenajświętsza. Uważam je za najważniejszą Misję na Ziemi od czasu, gdy wysłałem Mojego Jedynego Syna, by was odkupić.

To Moje Słowo powinno być przyjmowane miłującym i wdzięcznym sercem. Powitajcie Moje Słowa z radością. Cieszcie się wiedząc, że wszystko co Jest, pozostaje i zawsze pozostanie pod Moją Władzą. Ja Jestem wszystkim, co jest i będzie. Wszystkie decyzje, co do przyszłości ludzkości i przyszłego losu świata, należą do Mnie. Nigdy bym was celowo nie doprowadzał do strachu, dzieci. Ja was jedynie przygotowuję do Mojego Nowego Królestwa, abyście były godne do niego wejść – tam, gdzie nie będzie już żadnego bólu i smutku.

Bądźcie spokojne, Moje wspaniałe, pożądane dzieci. Jesteście dla Mnie wszystkim. Mam tu na myśli wszystkich z was. Wszystkich grzeszników. Wszystkich, którzy Mnie nie uznają. Wszystkich, którzy ubóstwiają szatana. Wszystkie Moje wierne dzieci. Tych, których dusze zostały porwane. Wszyscy należycie tylko do Mnie. Nie pozwolę ani jednej duszy zignorować tej Mojej ostatniej próby przygotowującej świat na Powtórne Przyjście Mojego Umiłowanego Syna.

Każdego z was dotknę Moją Miłosierną Ręką. Pozwólcie Mi otworzyć wasze serca, abym pobłogosławił was Moją Ręką.

Powiedzcie do Mnie „Najdroższy Ojcze, wyciągnij swoja Miłosierną Rękę i dotknij mojego ciała i duszy. Amen.” Natychmiast odpowiem na wasze wołanie.

Idźcie naprzód, Moje maleństwa i zostańcie w pokoju, gdyż Moja Interwencja będzie waszą zbawiającą łaską, nie ważne, jak trudny okres was czeka. Będę czekał, aby otworzyć Drzwi do Mojego Nowego Raju z Miłością w Moim Sercu, przywołując was, abyście przyszli do Mnie, swojego Ojca.

Czekam cierpliwie już od bardzo dawna, aby ponownie zebrać Moje dzieci w Moją Świętą Wolę. Ten dzień jest bliski, a Moje Serce raduje się w oczekiwaniu na tę chwilę, kiedy człowiek powróci do należnego mu miejsca przy Mnie.

Wasz Kochający Ojciec

Bóg Najwyższy

By | 2018-04-27T20:46:29+00:00 Lipiec 21st, 2014|2014, Orędzia, Styczeń|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment