Matka Zbawienia: Wola Boga jest tajemnicą dla większości z was

////Matka Zbawienia: Wola Boga jest tajemnicą dla większości z was

Matka Zbawienia: Wola Boga jest tajemnicą dla większości z was

Orędzie nr 1300 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano sobota, 27 grudnia 2014, godz. 12.55

Moje drogie dzieci, zawsze powinniście ufać Świętej Woli mojego Syna, ponieważ dopuszcza On, aby tyle zła pochłaniało świat tylko dlatego, że Jego Miłosierdzie jest tak wielkie.

Kiedy mój Syn ingeruje w dany czyn, który powoduje jakąś profanację, czyni to dla ochrony wiary. Słowo Mojego Syna jest święte, a Jego Wola jest Jego Własna, by robił to, czego pragnie. Wasza wola należy do was, ale jeśli jest dobrowolnie oddana Bogu, dopiero wtedy Jego Wola może się dokonać.

Ufajcie, ufajcie, ufajcie Mojemu Synowi, bo wszystko jest zgodne z Jego Wolą. Jeśli dopuszcza On, aby zło się rozwijało, a Jego wyznawcy byli oszukiwani przez Jego wrogów, to jest to Jego Wola i realizuje się, aby wypróbować wiarę wiernych. Wola Boga jest tajemnicą dla większości z was i On może decydować o tym, co w jest konieczne dla dobra ludzkości, w dowolnym czasie.

Pozwólcie, aby wasze serca pozostawały w pokoju w miłości i w zaufaniu do mojego Syna, Jezusa Chrystusa. On jest bardzo mocno obecny wśród was i bądźcie wdzięczni, ponieważ bez Jego Świętej Obecności, ciemności przykryłyby ziemię.

Wasza ukochana Matka

Matka Zbawienia

By | 2018-04-30T16:01:13+00:00 Styczeń 11th, 2015|2014, Grudzień, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment