Będziecie tak samo winni jak ci, którzy byli odpowiedzialni za przekazanie Mnie Moim katom

////Będziecie tak samo winni jak ci, którzy byli odpowiedzialni za przekazanie Mnie Moim katom

Będziecie tak samo winni jak ci, którzy byli odpowiedzialni za przekazanie Mnie Moim katom

Orędzie nr 1138 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa, 28 maja 2014, godz. 8.40

Moja szczerze umiłowana córko, Moja Obietnica ponownego przyjścia zostanie spełniona. Nic nie może przeszkodzić Mojemu Powtórnemu Przyjściu, ale ci, którzy wiedzą, Kim Ja Jestem, a którzy pracują dla Moich wrogów z otwartymi i chętnymi sercami wierzą, że mogą zniszczyć dusze przed tym Wielkim Dniem.

Moi wrogowie, wiedzcie to. Znam was. Widzę wasze dusze. Widzę jakie zło tkwi w waszych sercach. Widzę również dobroć, która istnieje w was obok niego. Słuchajcie Mnie, gdy ujawniam Prawdę o tym, co ma nadejść.

Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie namawiani byście Mnie nie kochali.

Jeśli wierzycie w Moje Nauczanie, poproszą was, abyście uwierzyli w nową fałszywą namiastkę.

Jeśli wierzycie, że Ja komunikuję się z wami przez te Orędzia, zły duch będzie was przekonywał, że te Słowa nie pochodzą ode Mnie. Będziecie więc kuszeni, żeby Mnie zdradzić, a zrobicie to przez prześladowanie Moich sług, którzy wspierają tę Misję. Staniecie się zdrajcami tej Misji i jako tacy, będziecie tak samo winni jak ci, którzy byli odpowiedzialni za przekazanie Mnie Moim katom.

Jeśli nie będziecie Mnie słuchali, wtedy decyzja będzie należała do was i Ja nie będę was z tego rozliczał, ponieważ nigdy nie będę na was wymuszał swojej Woli. Znacznie lepiej będzie dla was ignorować Mnie i przestrzegać Mojego Nauczania, niż zadawać cierpienie innym.

Teraz, gdy Mój Plan ocalenia miliardów dusz się rozpoczął, wiedzcie, że wzniosę się ponad wolę człowieka, który jest Mi przeciwny. Nic – żadne słowa – żadne czyny – żadne działanie – żadna nikczemność jakiegokolwiek rodzaju – nie mogą zatrzymać Mnie w Moim dążeniu do uratowania ludzkości. Ci, którzy stoją Bogu na drodze będą bezsilni i w końcu pełni żalu padną na twarz przede Mną w Dniu, kiedy przyjdę sądzić.

Wasz Jezus

By | 2018-04-28T15:00:41+00:00 Lipiec 22nd, 2014|2014, Maj, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment