Muszę interweniować, aby przed Wielkim Dniem Pańskim uratować ludzkość od samozniszczenia

////Muszę interweniować, aby przed Wielkim Dniem Pańskim uratować ludzkość od samozniszczenia

Muszę interweniować, aby przed Wielkim Dniem Pańskim uratować ludzkość od samozniszczenia

Orędzie nr 1033 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano środa, 29 stycznia 2014, godz. 15.00

Moja szczerze umiłowana córko, nie płacz nad sobą, ale nade Mną, Twoim Jezusem, Który płacze i cierpi z powodu szybkości, z jaką ludzka rasa popada w zepsute i grzeszne życie.

Z powodu odrzucania Mojego Słowa przez tak wielu i od tak dawna, wielu ludziom brakuje przewodnictwa lub wiedzy, jak dokonywać wyborów w swoim życiu. Dusze, które dryfują z dala od Prawdy, posiadają wyłącznie swoje pragnienia i miłość własną, którymi się kierują. Obsesja na własnym punkcie, niemoralność seksualna, samozadowolenie i poszukiwanie dóbr materialnych rujnują ich dusze. Nic ich nie zaspokoi ani nie jest w stanie zaspokoić. Gdy dotrą do głębin grzechu, wtedy aktywnie poszukują innych dusz, aby je usidlić. Właśnie po to szatan pochłania ich dusze do tego stopnia, żeby posłużyć się nimi do wciągnięcia innych dusz w swoją podłą pułapkę.

Moralność ludzkości zeszła już do takich nizin, że ten duch zła codziennie porywa miliony dusz. O, jak bardzo wzrasta Mój Ból i jak wiele potrzeba wysiłku, aby pozbyć się tego skażenia. Nadejdzie czas, gdy tylko jedna trzecia ludzkości będzie miała łaskę odczytania różnicy między dobrem i złem.

Ci, którzy witają z radością zło w jakiejkolwiek formie, będą je przedstawiać jako dobro. Wkrótce będzie wymagało wielkiej odwagi, by człowiek zabierał głos i oświadczał: „to jest złe”, bo narazi się przez to na wzgardę i oskarżanie o demonizowanie, gdyż będzie to postrzegane jako niezrozumiały wybuch gniewu.

O, jak dzieci Boże będą tonęły. Wzrośnie liczba dusz z zatwardziałymi sercami, z nienawiścią do innych, brakiem współczucia, chciwością i żądzą przemocy. Będą oni w świecie podziwiani, podczas gdy kilkadziesiąt lat temu, budziliby strach. Dlatego muszę interweniować, aby przed Wielkim Dniem Pańskim uratować ludzkość od samozniszczenia.

Planem szatana jest zniszczenie jak największej liczby dusz. Moim Planem jest zatrzymanie tego skażenia i nie zawaham się ukazać znaków, które będą potrzebne, aby obudzić was na miłość do Boga i na potrzebę odpowiedniego przygotowania się do świata, który ma nadejść.

Nigdy nie odrzucajcie Ręki Boga. Nigdy nie ignorujcie Słowa Bożego, ponieważ bez tego wszystkiego jesteście niczym.

Wasz Jezus

By | 2018-04-27T20:47:09+00:00 Lipiec 21st, 2014|2014, Orędzia, Styczeń|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment