Henoch i Eliasz nie będą obecni w ludzkiej postaci

////Henoch i Eliasz nie będą obecni w ludzkiej postaci

Henoch i Eliasz nie będą obecni w ludzkiej postaci

Orędzie nr 1324 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano czwartek, 29 stycznia 2015, godz. 21.30

Moja szczerze umiłowana córko, rzymscy katolicy i żydzi będą tymi, którzy napotkają największy sprzeciw w czasach, które są przed nami. Będą oni cierpieli dyskryminację, sprzeciw i nienawiść, gdy apostazja ściśnie ludzkość za gardło. Ich głosy będą tłumione, kiedy fałszerstwa będą pożerały umysły dzieci Bożych, a zły duch będzie zwodził świat, by odrzucił on Słowo Boże.

Ci dwaj świadkowie nadal będą głosili Prawdę przez tych, którzy będą na tyle silni, aby rozprzestrzeniać ogień Ducha Świętego, do czasu aż Wielki Dzień Pana zstąpi na ludzkość. Duchy Enocha i Eliasza napełnią dusze tych świadków i będą oni wywoływać wielkie zgorszenie, kiedy będą dawać świadectwo o Bogu, Prawdzie i Życiu, które odrzucą miliardy. Tak jak przepowiedziano, tych dwóch świadków spotka się ze sprzeciwem i będą oni zwalczani, ale biada człowiekowi, który będzie usiłował ich zniszczyć, gdyż Bóg ukarze swoich wrogów, aby pozwolić tym dwóm podtrzymywać żywy płomień Jego Miłości w świecie, który będzie pokryty ciemnością apostazji.

Henoch i Eliasz nie będą obecni w ludzkiej postaci, ale wiedzcie o tym. Będą oni obecni w duchu tych dwóch świadków i przez ich cierpienia Bóg odkupi tych, którzy są ślepi na Prawdę.

Nigdy nie bójcie się Prawdy, bójcie się jedynie tych, którzy są przepełnieni nienawiścią do Mnie, Jezusa Chrystusa, gdy zniżą się oni do wszelkiego niegodziwego czynu, by uciszyć tych dwóch świadków. Ale nie będą oni mieli wpływu na Ogień Ducha Świętego, który wyleje się z ust tych świadków niczym miecz i przeszyje serca tych, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia. Potem, gdy nadejdzie czas, te dwie religie zostaną zakazane, a ci, którzy odważą się je otwarcie praktykować, zostaną oskarżeni o popełnienie przestępstwa. Świątynie spalone do gruntu staną się stosami popiołów, a świat będzie czerpał przyjemność z wyniszczania Wiernych Bożych i będzie świętował ich zagładę.

Gdy to nastąpi, w każdym zakątku świata rozlegnie się dźwięk Bożego Głosu, a z popiołów powstanie Nowy Początek, Nowe Jeruzalem, nowy czysty świat bez grzechu.

Wasz Jezus

By | 2018-04-30T16:10:07+00:00 Luty 25th, 2015|2015, Orędzia, Styczeń|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment