Tym razem przychodzę odnowić Ziemię, aby ponownie ustanowić Moje królestwo na Ziemi

////Tym razem przychodzę odnowić Ziemię, aby ponownie ustanowić Moje królestwo na Ziemi

Tym razem przychodzę odnowić Ziemię, aby ponownie ustanowić Moje królestwo na Ziemi

Orędzie nr 1114 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano wtorek, 29 kwietnia 2014, godz. 9.00

Moja szczerze umiłowana córko, wielu może się zastanawiać, jak to możliwe, żeby Bóg, Ojciec Wszechmogący Stwórca wszystkiego co Jest i Będzie na zawsze, mógł cierpieć. Prawda jest taka, że Mój Ojciec, doskonały we wszystkim, co może być, jest przepojony Miłością. Ponieważ On jest Stwórcą Miłości, to kiedy Mu się urąga, wywołuje to Ból w Jego Sercu.

Dzieci Boga odrzuciły Jego Wielki Dar Raju przez grzech Adama i Ewy, gdy odpadli od Jego Łaski. Dali się natomiast zwieść przebiegłemu oszustwu, przedstawionemu im przez złego ducha. Jak bardzo Mój Ojciec cierpiał wtedy z powodu tej zdrady i jak bardzo cierpi On nadal z powodu grzechu zdrady w dzisiejszym świecie. Nic się nie zmieniło z wyjątkiem Cudu Zbawienia, który przekazał On światu przez Moją Ofiarę dla ludzkości.

Miłość mojego Ojca dla was wszystkich jest tak wielka, że Jego Cierpienie, spowodowane przez ślepotę człowieka i odrzucenie Jego Wielkiego Miłosierdzia, jest także Jego Darem dla ludzkości. Z powodu swojego Smutku, tęskni on za duszami i sięgnie po nie przygarniając nawet tych, najbardziej niechętnych niewierzących. Do tych, którzy nie wierzą w Boga, ale pragną dowodów i jakiegokolwiek znaku, który da pocieszenie w ich nędzy, to mówię. Ja, Jezus Chrystus przyszedłem po raz pierwszy nie tylko uratować tych, którzy przyjęli Prawdę – przyszedłem zbawić tych, którzy byli niezdolni do wiary w Boga. Teraz robię to samo. Podczas gdy wierni będą walczyli między sobą, spierając się o to, czy to Ja, Jezus Chrystus, komunikuję się ze światem w tej chwili czy nie, to wam obiecuję. Z Mojej Miłości do was udowodnię wam, że to rzeczywiście Ja teraz mówię i że jeszcze raz zostałem wysłany przez Mojego Ojca, aby was zbawić.

Tym razem przychodzę odnowić Ziemię, aby ponownie ustanowić Moje królestwo na Ziemi – Raj stworzony przez Mojego Ojca dla Adama i Ewy. Ten dzień wkrótce zaświta, a zanim ten czas nadejdzie, oświecę wasze umysły, ciała i dusze. Moja Moc wami wstrząśnie – Moja Boskość, ale poczujecie taki przypływ miłości, że nie będziecie mieli wątpliwości, że mogło to pochodzić tylko ode Mnie. To jest Moja Obietnica. Najpierw dotrę do dzieci Boga, które Go nie znają lub w Niego nie wierzą. Większość z nich przybiegnie do Mnie, gdyż nie będą mieli uprzedzeń, które mogą pochodzić ze zbyt dużej wiedzy o sprawach duchowych. W tym samym czasie dotrę do tych dusz, które są w wielkiej ciemności, które są zdesperowane, zagubione i obciążone wielkim smutkiem w swoich sercach. Kiedy będziecie gotowi, aby słuchać Mojego Słowa tu zawartego, wiedzcie, że Moje Orędzia nie są skierowane tylko do tych, którzy Mnie kochają – są one przekazywane, aby dotrzeć do was.

Daję wam pokój. Oto przynoszę wam wspaniałą nowinę, gdyż przygotowałem dla was wspaniałą przyszłość, gdzie śmierć nie będzie miała władzy nad wami. Czekam na ten Dzień z wielką radością. Proszę oczekujcie z cierpliwością i zaufaniem, bo kiedy otworzę wasze serca, wasze troski znikną.

Wasz umiłowany Jezus

By | 2018-04-28T14:44:34+00:00 Lipiec 21st, 2014|2014, Kwiecień, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment