Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim Najświętszym Kościele na Ziemi

////Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim Najświętszym Kościele na Ziemi

Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim Najświętszym Kościele na Ziemi

Orędzie nr 929 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano poniedziałek, 30 września 2013, godz. 15.45

Moja szczerze umiłowana córko, muszę prosić wszystkie Moje wyświęcone sługi, aby uważali na wezwania do udziału w rekolekcjach, które będą organizowane, aby przekonać ich do wyrażenia zgody na nową przysięgę wierności która – gdyby się na nią zgodzili – uczyni bezużytecznymi ich najświętsze śluby, złożone Mnie, Jezusowi Chrystusowi.

Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim Najświętszym Kościele na Ziemi i wkrótce narzuci swoją nową liturgię, która będzie sprzeczna z Moją Najświętszą Wolą. Stworzona przez wrogów Boga i pod płaszczykiem potrzeby nowego dostosowania się do sił politycznych, które chcą zakazać chrześcijaństwa, zostanie przedstawiona tak szybko, że wielu w Moim Kościele będzie zdumionych. Będą odczuwać ból, gdy zobaczą tę obrzydliwość, ale głosy Moich wiernych sług nie będą słyszane publicznie, gdyż masoni będą nadzorować pod każdym względem, jak ta nowa liturgia będzie odbierana. Każdy sprzeciw podniesiony w diecezjach na całym świecie zostanie oddalony i odrzucony. Uzasadnieniem będzie konieczność przyjęcia do Kościoła nowych, młodych dusz, które od niego odeszły. Odwołując się do świeckiego świata powiedzą, że dzięki nowej liturgii nawróci się więcej osób.

O, jak zdradziecka będzie ta obrzydliwość i ilu uwierzy w te kłamstwa, które odciągną tak wielu od Prawdy. Księga Prawdy została przepowiedziana prorokowi Danielowi, aby dzieci Boże nigdy nie zapomniały Prawdy, gdy będą tonęły w kłamstwach, które pochłoną Mój Kościół na Ziemi.

Przyjmijcie Prawdę daną przez Mój Kościół na Ziemi. Nie przyjmujcie nowych praw, do zaakceptowania których będziecie zmuszani w Moje Święte Imię, a które będą oznaczać świętokradztwo.

Wasz Jezus

By | 2018-04-27T19:46:24+00:00 Lipiec 20th, 2014|2013, Orędzia, Wrzesień|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment