Moje Powtórne Przyjście przyniesie wielkie szczęście

////Moje Powtórne Przyjście przyniesie wielkie szczęście

Moje Powtórne Przyjście przyniesie wielkie szczęście

Orędzie nr 1303 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano wtorek, 30 grudnia 2014, godz. 19.45

Moja szczerze umiłowana córko, świat należy do Mojego Ojca i Moje Królestwo powstanie, bez względu na wszystko.

Świat powstanie ponownie, bo taka jest Wola Mojego Ojca i Ja w swojej Chwale przyniosę wszystkim pokój, miłość i radość. Nie będzie już więcej zarazy grzechu, a wszystkie dzieci Boga, które akceptują Mnie, Jego umiłowanego Syna, będą miały życie wieczne.

Moje Powtórne Przyjście przyniesie wielkie szczęście i tego dnia będzie otarta każda łza. Moja Miłosierna Dłoń dotrze do was wszystkich i tylko nieliczni odrzucą Moje Królestwo. Ci, którzy je odrzucą, nie wejdą do niego, będą jednak bardzo żałowali swojej decyzji na wieczność.

Nie bójcie się wielkiego zamieszania, gdyż czas oczyszczenia zgnilizny się rozpoczął, a kiedy z gleby wyrośnie nowe życie, nowy świat, który nie będzie miał końca, zachwyci on każdą duszę, która przylgnie do Mnie. Ja Jestem Miłością i Miłość pójdzie za Mną i za każdą duszą, która zostanie przeszyta Duchem Świętym. Bądźcie silni Moi umiłowani wyznawcy, Moja Interwencja jest w tym czasie konieczna i wkrótce Nowe Jeruzalem zstąpi z Nieba, a świat, tak jak to miało być, powstanie z popiołów.

Nie pozwólcie, aby strach pochwycił wasze serca, ponieważ nie macie się czego obawiać, gdyż Ja nadchodzę i kocham was wszystkich. Pozwólcie Mi dotrzeć do każdego z was w tym czasie i pocieszyć wasze biedne serca. Moja Obecność jest pośród was, a Moje Obietnice dane ludzkości zostaną spełnione w Moim własnym, właściwym czasie. Bądźcie cierpliwi, pełni nadziei i pewni Mojej Miłości. Ale przede wszystkim zaufajcie Mi, ponieważ oddałem za was swoje Życie, więc nie ma takiej rzeczy, której bym nie mógł zrobić, aby doprowadzić was do Mojego Chwalebnego Królestwa.

Zostawcie wszystko w Moich Świętych Dłoniach. Idźcie w pokoju. Nigdy nie wątpcie w Moje Wielkie Współczucie.

Wasz Jezus

By | 2018-04-30T16:01:56+00:00 Styczeń 11th, 2015|2014, Grudzień, Orędzia|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment